O NÁS

Náš tým se skládá z architektů, projektantů, statiků, geodetů i spolupracujících právníků. Zakladatelé všech našich projektů jsou Jiří Pezlar a Ing. arch. Ondřej Helešic. V průběhu let jsme se rozrostli na téměř 40 spolupracujících specialistů z jednotlivých souvisejících profesí. Každý rok připravíme projektovou dokumentaci pro více než 100 nemovitostí.

Specializujeme se na následující činnosti:


Pasportizace staveb

Zjednodušená dokumentace skutečného stavu (Pasport stavby) je pro nás každodenní rutinou. Vždy provádíme autorizaci dokumentace, i když není v daný moment vyžadována stavebníkem nebo vlastníkem nemovitosti, jako garanci řádného vyhotovení. Stavební úřad může autorizaci vyžadovat, tedy předcházíme zbytečné komplikaci s neautorizovanými dokumenty. 


Legalizace staveb

Zajišťujeme klientům komplexní soubor činností vedoucích k legalizaci černé stavby nebo její části. Jedná se o naši hlavní činnost, která bude významně omezena s příchodem nového Stavebního zákona k 1.7.2024.

Více informací o projektu naleznete na LegalizaceStaveb.cz


Nezávislá odborná předkupní analýza pozemků v ČR

Našim klientům jsme během několika let ušetřili astronomické částky, které by vydali za pozemky, které naprosto neodpovídaly jejich stavebním záměrům.

Více informací o projektu naleznete na KontrolaPozemku.cz


Naše aktivity jsou primárně zaměřeny na celý region Jižní Moravy. V rámci této působnosti jsme schopni reagovat rychle a efektivně.

Vzdálenost však pro nás není překážkou, rádi Vám pomůžeme i mimo naši preferovanou oblast.